kategoria

FOTOALBUMY

Twoje wspomnienia w formie ekskluzywnego FOTOALBUMU, to wspaniała pamiątka na całe lata. Pamiątka, do której będziesz powracać do końca życia. Czy to Twój ślub, wakacje, a może rodzinny album, sprawi Ci on wiele radości oraz emocji i wzruszeń za każdym razem, kiedy go będziesz przeglądać.

Fotoalbum to także rewelacyjny prezent dla najbliższych. Prezent z Twoimi najpiękniejszymi chwilami. Twój najpiękniejszy album | fotoksiążki premium

 

To są Twoje chwile, zatrzymaj je!

Zachowaj swoje najpiękniejsze chwile lub podaruj je bliskim.

 

 

 

Co to jest Fotoksiążka PREMIUM, czyli FOTOALBUM

Fotoalbum jest to album fotograficzny w formie fotoksiążki, lecz ze zdjęciami wykonanymi  metodą fotochemiczną.

 

Fotoalbum są to "prawdziwe zdjęcia" wykonane metodą fotochemiczną naklejone na twarde, specjalne karty introligatorskie. Fotografie z kartami zespolone są na stałe i przycięte idealnie do rozmiarów rozkładówki fotoalbumu. Całość jest sklejona introligatorsko w formie książki, w sposób taki, że karty fotoalbumu rozkładają się na płasko.

 

 

    

 

 

Fotoalbum jest wspaniałą metodą prezentacji zdjęć. Proces fotochemiczny wykonywania zdjęć oraz użyte papiery Fuji DPII  gwarantują najwyższą jakość barw i kontrastów.

 

      

 

 

Zaprojektuj swój FOTOALBUM w naszym programie online

Jak zaprojektować fotoalbum?

Zaprojektowanie Fotoalbumu jest bardzo proste, a to wszystko ułatwi Wam nasz program online. Projektowanie albumu w naszym programie może odbyć się całkowicie automatycznie dzięki opcji SMART ALBUM, wtedy nasz program sam ułoży zdjęcia i stworzy projekt, co nie znaczy, że nie możesz ingerować w tą automatyzację. Program ułatwia Ci zmianę zdjęć dosłownie dzięki jednemu kliknięciu.

Możecie zmieniać ułożenie Waszych zdjęć na rozkładówce, podmieniać je, zmieniać ich rozmiar itp. Jest to niesamowicie wygodna i szybka metoda tworzenia pięknych fotoalbumów. Dostępny jest także projekt własny albo po prostu skorzystanie z gotowego szablonu, których w naszym kreatorze jest wiele.

 

 

 

 

W naszym programie stworzyliśmy także możliwość dodawania zdjęć bezpośrednio z facebooka, instagrama, czy google photos. Oczywiście podstawową formą jest importowanie zdjęć z Waszego urządzenia (komputera, czy komórki).

Osobiście polecamy dodawanie zdjęć bezpośrednio z komputera, co zapewni Wam ich lepszą jakość. Jak wiadomo, to facebook, czy instagram mocno pomniejszają zdjęcia i wprowadzają dużą kompresję, co powoduje pogorszenie ich jakości.

 

Zdjęcia możesz umieszczać na całej rozkładówce, dodawać po jednym dużym obrazie na stronę, lub tworzyć swoiste kolaże.
W każdej chwili projekt swojego fotoalbum możesz zapisać i wrócić do niego później. Możesz także zapraszać innych do tworzenia go razem z Tobą!
Mogą to być twoi klienci, rodzina, czy przyjaciele.

 

 

Oczywiście fotoalbumy zamówisz bezpośrednio z naszego programu online, a my dostarczymy Ci je do domu na terenie całego kraju.
Możesz także odebrać go osobiście w trzech naszych punktach w Mielcu.

 

FOTOALBUM ŚLUBNY

Najwspanialszą pamiątką ślubu są zdjęcia. Zdjęcia do których powracamy przez całe życie wspominając te piękne chwile.
Rewelacyjną alternatywą dla klasycznego albumu ślubnego z wklejanymi zdjęciami, czy fotoksiążki jest FOTOALBUM.
Fotoalbum z Waszymi grawerowanymi imionami, datą ślubu, czy pięknym mottem, oprawiony w płótno, ekoskórę lub oprawę foto będzie się cudownie prezentować na półce, a Wy często będziecie do niego powracać.

 


 

Czy się różni FOTOALBUM od FOTOKSIĄŻKI

Fotoalbum jest często mylony z fotoksiążką, jednak znacząco się od niej różni.
Zdjęcia w fotoksiążce są drukowane cyfrowo na papierze półkredowym, a ta składana jest introligatorsko w formie książki. Natomiast fotoalbum są to prawdziwe zdjęcia na papierze światłoczułym, wykonane w procesie fotochemicznym. Te w formie jednego, dużego zdjęcia (rozkładówki) są naklejone na twardych kartach albumu.
Fotoalbum także jest składany introligatorsko w formie pięknej książki.
 


Zaprojektuj sam swój fotoalbum ślubny

Dzięki naszemu darmowemu programowi online w pełni zapriojektujecie swój fotoalbum ślubny.
Projektując fotoalbum ślubny możecie skorzystać z gotowych szablonów, ale nie musicie. Wystarczy, że wybierzecie pusty szablon, uruchomicie swoją kreatywność i puścicie wodze swojej fantazji.

Nasz program jest bardzo prosty w obsłudze, co nie oznacza, że wykonacie na nim jedynie proste projekty. Importowanie zdjęć do fotoalbumu jest bajecznie proste, a dzięki opcji smartbook swój fotoalbum możecie zaprojektować dosłownie w 20 minut.
Dodatkowo możecie korzystać z naszej chmury, w któej znajdziecie olbrzymia ilość teł, grafik, klipartów, ramek czy masek. Wszystko to możecie wykorzystać w projekcie swojego fotoalbumu.

 

Fotoalbum – Jaką oprawę wybrać

Podczas zamawiania fotoalbumui, przed rozpoczęciem projektowania wybieracie rodzaj oprawy, czyli okładkę oraz ilość stron Waszego Fotoalbumu.

Ile stron może mieć fotoalbum? Odpowiedź znajdziecie poniżej. Natomiast wróćmy do rodzaju okładek, czyli oprawy. Tutaj do wyboru są trzy podstawowe opcje: Okładka FOT400, Okładka materiałowa gładka (z grawerem lub bez) oraz Okładka materiałowa ze zdjęciem.

 

Okładka FOT400 jest to oprawa Waszego fotoalbumu w wybrane przez Was zdjęcie, lub zdjęcia. Możecie na niej umieszczać swoje napisy, grafiki, loga itp.

Okładkę tą zaprojektujecie w naszym kreatorze online.

 

 

    

 

Okładka MATERIAŁOWA jest to oprawa w materiał. Do wyboru macie Państwo ponad 40 rodzajów materiału z naturalnego lnu lub ekoskóry, w jaki możemy oprawić Waszą fotoksiążkę!

 

Piękna gama kolorów czeka na Twój wybór. Kolor oprawy dopasujesz do motywu swojej fotoksiążki. Taka fotoksiążka będzie wyjątkową pamiątką lub prezentem.

 

 

Okładka MATERIAŁOWA może być gładka, ale i także z grawerowanym napisem. Tutaj należy podczas projektowania, na karcie okładki stworzyć napis. Jest do tego przygotowane miejsce.

Twój napis wykonany metodą graweru laserowego. Może zawierać daty, imiona - co tylko chcesz! 

Może to być np. "Pamiątka z wakacji 2021", "Zdjęcia Kasiu", “Komunia Wiktora”. “Nasz Ślub”, "Najukochańszej Babci" i tym podobnie. To od Ciebie zależy jaki napis będzie na Twoim fotoalbumie.

 

Okładka MATERIAŁOWA ZE ZDJĘCIEM - tu jak sama nazwa wskazuje, to możesz wykonać swój fotoalbum oprawiony w materiał ze zdjęciem na pierwszej stronie okładki.

 

 

 

 

 

Dodatkowo, po wybraniu rodzaju oprawy nasz program od razu zasymuluje Ci prosty podgląd Twojego FOTOALBUMU z wybraną przez Ciebie oprawą.


 

Ile stron ma fotoalbum

Nasze fotoksiążki wykonujemy od 20 do 80 stron. Uważamy, że jest to idealny przedział i dobra opcja wyboru. Pomyśl, ile zdjęć i wspomnień zmieścisz w takim fotoalbumie! Czy to był Twój ślub, czy po prostu fotograficzny spacer z psem, ilość stron wybierzesz według swoich potrzeb. To Ty decydujesz, jak on będzie wyglądał.
Każdą stronę zaprojektujesz w naszym kreatorze online.

 

 


 

Jaka jest cena fotoalbumu

Ceny fotoalbumów zaczynają się już od 95zł!

Cena zmienia się w zależności od wybranej oprawy oraz ilości stron. Podczas wybierania opcji fotoalbumu nasz program online na bieżąco przelicza cenę i Waso niej informuje.

 

 

Jak zamówić fotoalbum

W naszym kreatorze zaprojektujecie i zamówicie swój fotoalbum dosłownie w kilka chwil!
W kreatorze online zaprojektujesz wszystko od podstaw, stworzysz rozkładówki, umieścisz swoje zdjęcia i spersonalizujesz je dla swoich potrzeb. Możesz dodać teksty, opisy itp.
Dodatkowo całkowicie bezpłatnie udostępniamy Ci wiele grafik, teł, ramek i masek, z których w swoim projekcie możesz korzystać do woli!


 

FOTOALBUM jako wspaniały prezent!

 

Zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie? Szukasz prezentu, który nie wyląduje w czeluściach szuflady?

Fotoalbum to idealny i ekskluzywny prezent! 

 

Święta, rocznice, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Dziecka, Walentynki, urodziny, spotkanie po latach i całe mnóstwo przeróżnych uroczystości, gdzie prezent w postaci Fotoalbumu uszczęśliwi Twoich bliskich.
Podaruj najbliższym kilka chwil Waszych wspólnych wspomnień. Wspomnień, które pozostaną z wami na długie lata.

 

 

 

 

Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.