kategoria

POWIĘKSZENIA

Wywołaj swoje zdjęcia w dużych formatach, pasujących do każdego rodzaju oprawy.

Twoje tradycyjne zdjęcia w dużym formacie i do tego w najwyższej fotograficznej jakości, wykonane w cyfrowym procesie fotochemicznym, który gwarantuje najwyższy stosunek jakości do ceny.

Czy to będzie Twoje zdjęcie, czy grafika, a może plakat? - Nie ma problemu, na naszych powiększeniach będzie się pięknie prezentować!Powiększenia - wywołaj swoje zdjęcia w dużych formatach

Powiększenia, to duże, klasyczne zdjęcia jakie dla Ciebie wykonamy. Powiększenia także wykonujemy w cyfrowym procesie fotochemicznym. Pięknie prezentują się oprawione w ramy, aluramy, czy antyramy.

Powiększenia fotografii to popularna forma eksponowania ulubionych zdjęć. Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć na temat powiększeń, aby wybrać najlepszy sposób na wyeksponowanie swoich ulubionych zdjęć.

Po pierwsze, warto pamiętać, że jakość powiększenia zależy od jakości oryginalnej fotografii. Im większa jest rozdzielczość zdjęcia, tym lepsza jakość powiększenia. Dlatego też, jeśli zamierzasz powiększyć zdjęcie, warto zadbać o to, aby jego jakość była jak najwyższa.

Po drugie, warto zastanowić się nad rodzajem powiększenia. Istnieją różne rodzaje powiększeń, takie jak powiększenia na płótnie, powiększenia w druku cyfrowym na papierze fotograficznym FineART lub na innych specjalnych materiałach. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, dlatego warto zastanowić się, który będzie dla nas najlepszy.

Po trzecie, warto pamiętać o oprawie powiększenia. Odpowiednio dobrana ramka lub podkładka pod powiększenie może nadać mu wyjątkowego charakteru i wyróżnić się na tle innych zdjęć. Dobrze dobrana oprawa powiększenia pozwoli na jeszcze lepsze wyeksponowanie zdjęcia i stworzenie unikalnego dzieła sztuki.

Podsumowując, powiększenia to doskonały sposób na wyeksponowanie swoich ulubionych zdjęć i stworzenie unikalnego dzieła sztuki. Dlatego warto zadbać o to, aby jakość oryginalnej fotografii była jak najwyższa, wybrać odpowiedni rodzaj powiększenia oraz dopasować do niego odpowiednią oprawę. Tylko w ten sposób można stworzyć unikalne powiększenie, które zachwyci każdego, kto na nie spojrzy.

 

Czym się różnią powiększenia od odbitek?

Można powiedzieć, że powiększenia, są to także tradycyjne zdjęcia, czyli tzw. odbitki. Wykonujemy je na innym urządzeniu, aniżeli zwykłe odbitki. Mianowicie jest to najwyższej światowej klasy cyfrowe laboratorium ZBE Chromira PROlab.

*O procesie fotochemicznym możecie przeczytać w kategorii ODBITKI.

 

Powiększenia są to dużo większe zdjęcia od klasycznych odbitek.

Wykonujemy je na tych samych papierach Fuji DPII.

 

Do wyboru macie Państwo cztery rodzaje papieru z serii Fuji DPII: 

 • Fuji Glossy - błyszczący
 • Fuji Luster - matowy
 • Fuji Silk - jedwabny
 • Fuji Pearl (metalic) - perłowy metaliczny

 

 

Jakie formaty powiększeń u nas wykonasz?

Wykonamy dla Ciebie powiększenia zdjęć w formacie od 20x30 do nawet do 70x100 cm.

Oferujemy Państwu poszczególne formaty:

 • 30x20
 • 40x50
 • 40x60
 • 50x60
 • 50x70
 • 60x80
 • 60x90
 • 70x100

 


 

Jak wykonujemy Powiększenia Fotograficzne?

Cały proces otrzymywania powiększeń ze zdjęć, to taki powrót do tradycyjnej metody powiększania, podobny do tego jak postępowało się przy fotografii analogowej, jednakże w tym wypadku “analogowośc” połączona jest w cyfrowe rozwiązania..

Proces ten polega na naświetlaniu światłoczułego papieru fotograficznego, który następnie przechodzi proces kąpieli w specjalistycznych chemikaliach.

W ten sposób otrzymany obraz charakteryzuje się naturalną kolorystyka i jest długotrwały.

 

Organizujesz wystawę?

Potrzebujesz wykonać zdjęcia na swoją wystawę?

Chcesz zorganizować wystawę? Chcesz podzielić się swoimi osiągnięciami z innymi i pokazać swój dorobek fotograficzny? Zgłoś się do nas przygotujemy Twoje prace, wykonamy powiększenia, które są świetną metodą prezentacji zdjęć.

Powiększenia są świetną metodą prezentacji zdjęć. Charakteryzują się dobrym nasyceniem oraz naturalnością barw. Papiery Fuji gwarantują bardzo dobrą kontrastowość zdjęć. 

Przede wszystkim powiększenia nie są drogim rozwiązaniem! 


 

Wyborowa porada:

Chcesz oprawić swoje zdjęcie?

Do oprawy powiększeń, które mają być umieszczone pod szybą, czy pleksą, np. w antyramie polecamy używać papierów matowych, takich jak Fuji LUSTER lub SILK. Papier matowy umieszczony pod szybą “lepiej oddycha”, dzięki czemu jego emalia nie przyklei się do szyby, pod którą jest oprawiony, a tak często dzieje się w przypadku papierów błyszczących.

 

 

Potrzebujesz wykonać zdjęcia w jeszcze większych formatach?

Jeżeli potrzebujecie wykonać swoje zdjęcia w formatach większych, niż dostępne są w powiększeniach, to gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą PROFESJONALNYCH FOTOGRAFICZNYCH WYDRUKÓW ATRAMENTOWYCH.

W procesie fotograficznego druku cyfrowego możemy wykonać dla Was fotografie w najwyższej jakości w formacie nawet 100x150 cm! Wszystko to w technologii Ultra HDR na specjalistycznych fotograficznych ploterach 12 pigmentowych.

Zobaczcie sami!

 

 

Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.

*nie oprawiamy powiekszeń oraz wydruków