Dla koneserów fotografii | INSPIRACJE


 

Produkty PREMIUM dla Fotografów

Szanowni Państwo, prezentujemy Wam część naszej oferty, która naszym zdaniem zadowoli najbardziej wymagających. 

 


 

WYDRUKI FOTOGRAFICZNE - Zdjęcia na papierach FineART

 

Najwyższej jakości wydruki fotograficzne na 12-sto pigmentowych ploterach fotograficznych CANON i EPSON. Zastosowana technologia druku UltraHDR w połaczeniu z bezkwasowymi papierami FineART gwarantuje niesamowitą powtarzalność barw i kontrastów z małą ziarnistością w najwyższej fotograficznej jakości druku i trwałością na dziesiątki lat.

Wasze zdjęcia możemy wydrukować wformacie nawet 100 x 150 cm.

Nasze wydruki atramentowe zadowolą najbardziej wymagających.

Na Twoje życzenie wydruki możemy nakleić na 5mm BOARD (piankę), 3mm PCV lub Dibond (specjalistyczną aluminiową płytę kompozytową).

 

 

 

  

 


 

FOTOOBRAZY CANVAS

 

Są to dekoracje ścienne z Waszych zdjęć, które przypominają prawdziwy obraz.

Wykonane są na naturalnym płótnie CANVAS metodą druku cyfrowego w rozdzielczości fotograficznej. Stosowana przez nas technologia UltraHDR z zastosowaniem 12-stu pigmentów druku zapewnia piękne nasycenie oraz kontratowość wykonanych prac.

 

 

Nasze Fotoobrazy CANVAS są gotowe do powieszenia na ścianie. Zadrukowane płótno naciągane jest na blejtram (podobrazie) z suszonego drewna iglastego, następnie jest zabezpieczane werniksem.
Dodatkowo struktura płótna canvas z wykończeniem werniksem sprawia wrażenie "prawdziwego" obrazu.

Fotoobrazy na plótnie CANVAS skierowane są dla osób ceniących sobie wysoką jakośc druku w połączeiu z niebanalnym sposobem ekspozycji na ścianie.

 

    

 

 


 

WALLART

 

Prezentujemy Państwu kolejne dekoracje ścienne w postaci WallART.

WallART są to powiększenia, czyli zdjęcia naświetlone na "prawdziwym" papierze fotograficznym naklejone na na 12mm płytę MDF.

Brzeg płyty pomalowany jest na biało jub czarno.

 


 

POWIĘKSZENIA

 

Powiększenia są to tradycyjne, klasyczne odbitki zdjęć, jednakże wykonane w dużych formatach. Wykonujemy je w procesie fotochemicznym na papierach z serii Fuji DPII

Jako nieliczni w kraju nasze powiększenia robimy na światowej klasy cyfrowym minilabie ZBE Chromira ProLAB. 

Powiększenia są świetną, a zarazem tańszą alternatywą dla wydruków atramentowych.

 


 

FOTOALBUMY

 

Także nazywane przez nas Fotoksiążkami Premium są pieknymi albumami zdjęć.
Fotoalbum to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych albumym fotograficznych wybierane są głównie przez fotografów ślubnych jako uwieńczenie ich pracy dla klienta.

 

 

Oczywiście fotoalbum nie jest kierowany jedynie dla fotografów ślubnych. Fotoalbumy są wspaniałym sposobem prezentacji swoich zdjęć w formie PORTFOLIO. Również mogą służyć jako uwieńczenie wystawy fotograficznej, relacja z wyprawy. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia.

Rozkładówki naszych fotoalbumów wykonujemy w precesie fotochemicznym na papierach Fuji DPII, które następnie są na stałę zespolone z twardymi kartami fotoalbumu.

 

    

 


Sprawdź też inne nasze WYBOROWE INSPIRACJE