O nas


Jesteśmy rodzinną firmą, ale przede wszystkim fotografami – ludźmi z pasją, którzy fotografii poświęcili kawał swojego życia.

W branży fotograficznej pracujemy od ponad 20 lat. Przez te lata nauczyliśmy się, że najważniejsza jest jakość i zadowolenie klienta.

Z tych powodów współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, by nasze produkty i usługi były wyjątkowe oraz wysokiej jakości.

 

Dzień dobry Państwu!

Pozwólcie, że najpierw przedstawię siebie.

Nazywam się Grzegorz Radosław Maziarski i jestem właścicielem wyborowefoto.pl

Jestem zawodowym fotografem. W swoim życiu zawodowym przerobiłem wiele ślubów, chrztów, czy w ogóle sesji zdjęciowych. Obecnie zajmuję się fotografią krajobrazową oraz jej nauczaniem.

Przez lata swojej pracy zebrałem wiele doświadczenia w temacie laboratoriów fotograficznych. Nie zawsze byłem zadowolony z wykonanych dla mnie zdjęć, czy produktów związanych ze zdjęciami. Z tego powodu od kilkunastu lat współpracuje tylko z jednym laboratorium, z którego pracy byłem zawsze zadowolony. Jest to DIGITALALBUM. Obecnie, po tych wszystkich latach jestem bardzo zaprzyjaźniony z Digitalem i można powiedzieć, że jesteśmy jak jedna wielka rodzina.

W każdym razie właśnie z tym laboratorium stworzyliśmy dla Was WYBOROWEFOTO.PL

Od konkurencji wyróżnia nas to, że nie jesteśmy wielkim molochem, ale także nie wykonujemy produktów taśmowo. Mogę śmiało powiedzieć, że wyborowefoto.pl to istna manufaktura Waszych zdjęć. Natomiast możemy się pochwalić, że na przestrzeni lat, na targach FOTO-WIDEO nasze laboratorium zdobyło wiele nagród.

Mimo to, że nie jesteśmy wielką firmą, to mimo wszystko dysponujemy światowej klasy urządzeniami jak (Noritsu, Chromira PROlab, Ricoh, EPSON, Canon itp.), na których przygotowujemy i tworzymy Wasze "kapsuły wspomnień" jakimi są zdjęcia i produkty fotograficzne.


 

WYBOROWEFOTO jest to Wasze internetowe laboratorium fotograficzne. 

Na wyborowefoto zaprojektujesz, wykonasz i odbierzesz produkty ze swoimi zdjęciami, nie ruszając się z domu. Wystarczy Ci do tego komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu.

Do tego celu stworzyliśmy specjalny kreator, czyli nasz program online, gdzie z łatwością nie tylko złożycie swoje zamówienie, ale przede wszystkim od podstaw je zaprojektujecie. Do tego wszystkiego w naszym programie online udostępniamy Wam olbrzymią gamę ramek, teł i grafik, których możecie do woli używać w swoich wyborowychprojektach!

 

Pamiętaj, że:
To są Twoje chwile. Zatrzymaj je!