Zdjęcie ACRYLIC

Fotoobraz Acrylic jest świetną alternatywą dla nudnych ram! Nietuzinkowy design zaciekawi każdego oglądającego, a przyozdobiona nim ściana nabierze nowoczesności i stylu. Fotoobrazy ACRYLIC to zdjęcia umieszczone pomiędzy dwoma zespolonymi, profilowanymi szybami szkła akrylowego. Fotoobraz ACRYLIC na ścianie wieszamy dzięki czterem dołączonym stylowym tulejom (dystansom). Dodatkowo poprzez proporcjonalne zmniejszenie wydruku od 4 do 8 cm uzyskujemy ciekawy efekt przezroczystej ramy.
Zdjęcia pod AKRYLEM

Zdjęcie Acrylic jest świetną alternatywą dla nudnych ram! Nietuzinkowy design zaciekawi każdego oglądającego, a przyozdobiona nim ściana nabierze nowoczesności i stylu. Fotoobrazy ACRYLIC to zdjęcia umieszczone pomiędzy dwoma zespolonymi, profilowanymi szybami szkła akrylowego. Fotoobraz ACRYLIC na ścianie wieszamy dzięki czterem dołączonym stylowym tulejom (dystansom). Dodatkowo poprzez proporcjonalne zmniejszenie wydruku od 4 do 8 cm uzyskujemy ciekawy efekt przezroczystej ramy.

 

 

Jak przygotować zdjęcie do dekoracji ACRYLIC?

Jest identycznie jak przy Fotoobrazach WallART. Przy wybieraniu zdjęcia do dekoracji ACRYLIC musimy zwracać uwagę na jego proporcje i rozmiar. Jeżeli chcemy wykonać duży fotoobraz, to Wasze zdjęcie musi być odpowiednio duże i posiadać odpowiednią rozdzielczość.

 

 

Jak robimy zdjęcia ACRYLIC?

Fotoobraz Acrylic – Proces produkcji zaczynamy od naświetlenia zdjęcia na prawdziwym papierze fotograficznym, w cyfrowym procesie fotochemicznym. Następnie szkło akrylowe przycinamy i profilujemy do danego zdjęcia. Tak wykonujemy dwie takie szyby akrylowe. W każdym z rogów szkieł robimy otwory, dzięki którym zawiesisz je na ścianie. Następnie Wasze zdjęcie jest starannie podklejane pomiędzy dwa szkła akrylowe. Po wyschnięciu żywicy Fotoobraz ACRYLIC jest gotowy do wysyłki.

 

 

Jak powiesić Fotoobraz ACRYLIC?

Jak wcześniej napisaliśmy, to szkło akrylowe ma wykonane cztery otwory, do których dołączamy cztery dystanse (tuleje), które stylowo zamaskują jakiekolwiek śruby, gwoździe itp.

 

 

Jakie formaty Zdjęcia ACRYLIC są dostępne?

Zdjęcie ACRYLIC możesz zamówić w wymiarach: od 24x30 cm do 70x100 cm

Podczas projektowania swojegozdjęcia ACRYLIC możecie dodać na nim grafiki, napisy, loga. Wszystko przygotujecie i zamówicie w naszym kreatorze online.

 

Cena Fotoobrazu ACRYLIC zaczyna się od 144,50 zł

 

Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.

​​​​​​​