Kubek w kształcie SERCA

Kubek Serce to produkt, który zachwyci każdego, kto otrzyma go w prezencie. Jest to doskonały sposób na wyrażenie miłości i podkreślenie bliskiej relacji. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i z możliwością umieszczenia na nim własnego zdjęcia, kubek serce ze zdjęciem to produkt niepowtarzalny i pełen emocji.
Kubek w kształcie Serca - doskonały na każdą okazję.

Kubek serce ze zdjęciem to wyjątkowy produkt, który idealnie nadaje się na prezent dla ukochanej osoby. Jest to klasyczny kubek w kształcie serca, który na jednej ze swoich stron posiada miejsce na umieszczenie zdjęcia. To właśnie tam możemy umieścić wspólne zdjęcie, które przypomni nam o miłych chwilach spędzonych z naszą drugą połówką.

Kubek serce ze zdjęciem to doskonały sposób na wyrażenie miłości i podkreślenie bliskiej relacji. Jest to produkt, który idealnie nadaje się na rocznicę, Walentynki czy Dzień Matki. Dzięki temu, że możemy na nim umieścić własne zdjęcie, jest to produkt niepowtarzalny i pełen emocji.

Kubek serce ze zdjęciem jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki, co gwarantuje jego trwałość i wytrzymałość na codzienne użytkowanie. Wysokiej jakości nadruk umieszczony na kubku jest odporny na zmywanie, co pozwala zachować jego oryginalny wygląd na dłużej. 

 

Wyraż swoje uczucia Kubkiem w kształcie Serca!

Kubek serce ze zdjęciem to również doskonały wybór dla firm, które chcą zadbać o pozytywny wizerunek i zaskoczyć swoich klientów oryginalnym gadżetem reklamowym. Dzięki umieszczeniu logo firmy na kubku, można zyskać nowych klientów i zwiększyć rozpoznawalność marki.

 

Cena Kubka serce to: 33zł.