Kubek MAGICZNY

Kubek magiczny to wyjątkowy gadżet, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Dzięki możliwości umieszczenia na nim dowolnego wzoru czy zdjęcia, kubek magiczny staje się niebanalnym prezentem, który pozostaje w pamięci na długi czas. Warto zdecydować się na kubek magiczny jako element reklamy, prezent dla bliskiej osoby lub po prostu jako praktyczny gadżet do codziennego użytku.
Co to jest Kubek Magiczny?

Kubek magiczny to wyjątkowy gadżet, który zachwyca nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Jest to kubek, który zmienia kolor w momencie, gdy wlejemy do niego gorący napój. Na co dzień może wydawać się to niewielką atrakcją, jednak kubek magiczny to idealny prezent dla każdej osoby, która ceni sobie oryginalność i niebanalność.

Kubek magiczny wykonany jest z ceramiki, która zapewnia jego trwałość i elegancki wygląd. Sam kubek przed wlejeniem napoju ma kolor czarny lub ciemny niebieski, natomiast w momencie, gdy wlewamy do niego gorący napój, kolor ulega zmianie, odsłaniając wzór lub zdjęcie, które ukryte było pod czarną warstwą farby.

 

 

Kubek Magiczny jako gadżet dla Twojej Firmy!

 

Warto zaznaczyć, że kubek magiczny to nie tylko atrakcyjny gadżet, ale także doskonały nośnik reklamy. Można na nim umieścić logo firmy, slogan czy nawet indywidualny projekt graficzny, co sprawi, że kubek stanie się nie tylko praktycznym narzędziem, ale także wizytówką marki.

 

Kubek Magiczny w różnych kolorach

 

Kubek magiczny dostępny jest w różnych kolorach, a wśród nich warto wyróżnić czarny, pomarańczowy, zielony oraz granatowy. Każdy z tych kolorów ma swój niepowtarzalny charakter i styl, dzięki czemu można dopasować kubek do swoich indywidualnych preferencji.

Czarny kubek magiczny to klasyczna propozycja dla osób ceniących elegancję i prostotę. Jest to kolor, który zawsze będzie modny i pasuje do każdego wnętrza. Czarny kubek magiczny będzie idealny dla osób, które chcą wyróżnić się oryginalnym gadżetem, ale jednocześnie nie chcą przesadzać z kolorami.

 

 

Pomarańczowy kubek magiczny to wybór dla osób ceniących dynamiczny styl i pozytywną energię. Ten kolor zawsze przyciąga uwagę i wzbudza pozytywne emocje. Kubek ten będzie idealny dla osób, które lubią eksperymentować z kolorami i chcą wyróżnić się w tłumie.

 

 

Zielony kubek magiczny to propozycja dla osób ceniących spokój i harmonię. Ten kolor kojarzy się z naturą i relaksem, dlatego idealnie pasuje do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim czy minimalistycznym. Kubek ten będzie idealny dla osób, które chcą mieć w swoim domu elementy kojarzące się z przyrodą.

 

 

Granatowy kubek magiczny to wybór dla osób ceniących elegancki i klasyczny styl. Ten kolor kojarzy się z morską głębią i jest często wybierany jako alternatywa dla klasycznej czerni. Kubek ten będzie idealny dla osób, które chcą mieć w swoim domu elementy kojarzące się z elegancją i stylem.

 

 

Prezet, któy ucieszy każdego!

Kubek magiczny to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Można na nim umieścić wspólne zdjęcie, sentencję czy wyjątkową dedykację, co z pewnością zostanie docenione przez obdarowywaną osobę. Dzięki temu, kubek magiczny stanie się nie tylko użytecznym przedmiotem, ale także pamiątką na wiele lat.

 

 

Cena Kubka Magicznego to: 39zł

​​​​​​​