Kubek z łyżeczką

Fotokubki z łyżeczką to świetny pomysł na personalizowany prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie samego. W naszej ofercie znajdziesz fotokubki z łyżeczką w różnych kolorach, w tym w kolorach żółtym i zielonym.

Jeśli szukasz oryginalnego i praktycznego pomysłu na prezent, koniecznie zwróć uwagę na fotokubki z łyżeczką. To nie tylko oryginalna forma kubka, ale również świetna pamiątka, która na długo pozostanie w pamięci.
Fotokubek z łyżeczką

Fotokubki z łyżeczką to propozycja dla osób, które cenią sobie nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz kubki z możliwością personalizacji - możesz wybrać dowolne zdjęcie lub grafikę, którą chcesz umieścić na kubku. Dzięki temu możesz stworzyć kubek idealny dla siebie lub bliskiej osoby.

Ważnym elementem fotokubka z łyżeczką jest właśnie łyżeczka, która jest elementem nie tylko praktycznym, ale również dekoracyjnym.

Sam kubek skonstruowany jest tak, że w jegu uchu mieści się uchwyt na łyżeczkę.

W naszej ofercie znajdziesz fotokubki z łyżeczką w kolorze żółtym i zielonym z możliwością personalizacji. Możesz umieścić na kubku dowolne zdjęcie lub grafikę, co pozwoli Ci na stworzenie kubka idealnego dla siebie lub bliskiej osoby. Łyżeczki w kolorze srebrnym lub złotym dodają kubkom elegancji i stylu.

 

 

 

 

Warianty kolorystyczne kubków z łyżeczką

W naszej ofercie znajdziesz fotokubki z łyżeczką w różnych kolorach i wzorach. Kubki są wykonane z wysokiej jakości ceramiki.

Fotokubki z łyżeczką w kolorze żółtym to propozycja dla osób, które cenią sobie pozytywny nastrój i energię. Żółty kolor kojarzy się z radością, optymizmem i kreatywnością. Kubek w tym kolorze będzie idealny dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu i są otwarte na nowe doświadczenia. Żółty fotokubek z łyżeczką to świetna pamiątka, która na długo pozostanie w pamięci.

 

 

Fotokubki z łyżeczką w kolorze zielonym to propozycja dla osób, które cenią sobie naturę, spokój i harmonię. Zielony kolor kojarzy się z relaksem, równowagą i zdrowiem. Kubek w tym kolorze będzie idealny dla osób, które szukają chwili wytchnienia w codziennym życiu. Zielony fotokubek z łyżeczką to także świetny wybór dla osób, które cenią sobie ekologię i chcą dbać o środowisko naturalne.

 

 

Orginalny prezent - FotoKubek z łyżeczką!

Fotokubki z łyżeczką to idealny pomysł na prezent na różne okazje - urodziny, Dzień Matki czy Dzień Ojca, a także na święta Bożego Narodzenia lub Walentynki. Personalizacja kubka sprawia, że jest to wyjątkowy i niepowtarzalny gadżet, którym można się cieszyć na co dzień.

Podsumowując, fotokubki z łyżeczką w kolorze żółtym i zielonym to oryginalne i praktyczne prezenty, które na długo pozostaną w pamięci. Dzięki możliwości personalizacji kubka, możesz stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny gadżet, który będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub dla siebie samego.

 

Cena Kubka z łyżeczką to: 35zł