Podkładka pod mysz

Podkładka pod mysz z możliwością zadruku na niej zdjęcia to praktyczny i estetyczny gadżet, który umożliwia personalizację miejsca pracy. Ta innowacyjna podkładka stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swój komfort podczas pracy przy komputerze, jednocześnie dodając swojemu stanowisku pracy unikalnego charakteru.
Podkładka ze zdjęciem pod mysz

Podkładka jest wykonana z trwałych materiałów - z gumowej gąbki pokrytej materiałem tekstylnymna którym drukujemy Twoje zdjecie lub grafikę, co zapewnia jej trwałość i wygodę użytkowania. Zdjęcie, które można umieścić na powierzchni podkładki, może być dowolne - od ulubionego krajobrazu, przez zdjęcie z podróży, po portret bliskiej osoby czy firmowe logo.

Podkładka pod mysz ze zdjęciem to nie tylko praktyczny gadżet, ale również element dekoracyjny, który nada biurku lub miejscu pracy niepowtarzalnego charakteru. Można ją umieścić na biurku, w domowym zaciszu lub w pracy, dzięki czemu użytkownik będzie miał zawsze przy sobie ulubione zdjęcie.

 

 

Podkładka pod mysz z możliwością nadruku zdjęcia to praktyczny i estetyczny gadżet, który umożliwia personalizację miejsca pracy oraz skuteczną promocję marki lub produktów. Dzięki swojej uniwersalności i możliwości nadruku dowolnego zdjęcia, stanowi doskonały produkt zarówno do użytku prywatnego, jak i do celów reklamowych.

 

   

 

Podkładka pod mysz jako gadżet firmowy

Podkładka pod mysz z nadrukiem personalizowanego zdjęcia nie tylko zapewnia użytkownikowi wygodne miejsce do pracy, ale również stanowi doskonały produkt promocyjny. Dzięki możliwości umieszczenia na niej logotypu, hasła reklamowego lub innej formy graficznej, podkładka ta staje się skutecznym narzędziem reklamowym, które pozwala na wypromowanie marki lub produktów.

Podkładka pod mysz z personalizowanym nadrukiem może być również doskonałym prezentem dla pracowników lub kontrahentów. Dzięki personalizacji, taki prezent z pewnością zostanie doceniony i zapadnie w pamięć obdarowanej osobie.

 

Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.