Podstawka ze zdjęciem lub nadrukiem - pod kubek - kufel - szklankę

Podstawka pod kubek z nadrukiem to praktyczny gadżet, który można użyć do postawienia kubka, filiżanki lub szklanki. Pieknie prezentuje się na stole prezentując Twoje zdjęcie, czy logo twojej firmy.

Jest to niewielki fotogadżet, który sprawdzi siętakże w roli drobnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, czy klienta.

Podstawka jest płaska i ma niewielką grubość, dzięki czemu łatwo ją przechowywać. Dodatkowo, jej funkcjonalność pozwala na ochronę powierzchni stołu przed zarysowaniami, plamami czy innymi uszkodzeniami.

Podstawka ze zdjęciem to praktyczny, uniwersalny i estetyczny fotogadżet, który stanowi nie tylko element wyposażenia, ale również doskonałą formę wyrażenia siebie lub promocji marki.
Podstawka ze zdjęciem

Podstawka ze zdjęciem to praktyczny i estetyczny gadżet, który chroni powierzchnie przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, a jednocześnie umożliwia wykorzystanie personalizowanego zdjęcia lub logo.

Na powierzchni podstawki znajduje się nadruk Twojego wybranego zdjęcia, dzięki czemu jest to wspaniały sposób na przechowywanie i wyświetlanie ulubionych zdjęć.

Podstawka pod kubek ma kształt kwadratu w rozmiarze 10x10 cm i jest wykonana z trwałego materiału, na którym zadrukujemy Twoje zdjęcie lub grafikę.

Na górze podstawki znajduje się nadrukowane na zdjęcie, które zaprojektujesz w naszym wyborowym programie online i dostopsujesz do swoich preferencji.
Zdjęcie to może przedstawiać niemal wszystko - od logo firmy, po ukochaną osobę, krajobraz czy zwierzę. Dzięki temu podstawa ze zdjęciem pod kubek może stanowić doskonały prezent, który zapewni wiele radości i pozwoli na wyrażenie indywidualnego stylu.

Podstawka z nadrukiem może być również świetnym prezentem dla rodziny, przyjaciół lub jako pamiątka z wydarzenia czy wakacji.

Podstawka ze zdjęciem idealnie sprawdzi się w biurze, domu, czy też podczas podróży. Dzięki jej uniwersalnym rozmiarom pasuje pod większość kubków i filiżanek. Ponadto, personalizacja podstawki ze zdjęciem pozwala na wykorzystanie jej w celach reklamowych i promocyjnych. Dzięki umieszczeniu na niej logotypu, hasła reklamowego lub innej formy graficznej, podstawa ta staje się doskonałym narzędziem promocji marki, produktów lub usług.

 


Postawka jako firmowy gadżet promocyjny

Podstawka ze zdjęciem pod kubek to praktyczny i elegancki gadżet, który świetnie nadaje się jako prezent dla klientów, partnerów biznesowych, pracowników lub jako produkt do sprzedaży w sklepie z gadżetami.

Na powierzchni podstawki nadrukujemy logo Twojej firmy lub jej hasła reklamowege, dzięki czemu podstawkę można wykorzystać jako nośnik reklamowy.

Ta konkretna podstawka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i elegancki wygląd. Na górnej części podstawki znajduje się przestrzeń na zdjęcie lub logo, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. W ten sposób podstawka może stać się nie tylko praktycznym akcesorium, ale również skutecznym narzędziem promocji marki czy produktu.

Podstawka ze zdjęciem pod kubek doskonale sprawdza się w biurze, w domu czy w podróży, chroniąc powierzchnie przed plamami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Może być również wykorzystywana do reklamowania firm, produktów lub usług na targach, konferencjach czy eventach.

Podsumowując, podstawka ze zdjęciem pod kubek to praktyczny i elegancki gadżet, który stanowi świetny prezent lub produkt do sprzedaży. Dzięki możliwości personalizacji i trwałej konstrukcji, podstawka ta może stać się skutecznym narzędziem promocji marki i produktów.

 

 


Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.