Puzzle ze zdjęciem

Fotopuzzle z własnym zdjęciem pozwalają zamienić ulubioną fotografię w świetną zabawę. Ten kreatywny, oryginalny i niepowtarzalny fotogadżet możesz z łatwością stworzyć w wybororwefoto, a dodatkowo w bardzo przystępnej cenie. Fotopuzzle świetnie sprawdzą się jako fotogadżet na prezent, a także znakomity sposób na miłe spędzenie wolnego czasu.

Nasze Puzzle gwarantują:

  • Piękne nasycenie kolorów
  • Trwalość i kontrastowość druku
  • Wspaniała zabawa przez długie lata
  • Idealne na prezentFOTOPUZZLE - puzzle z własnym zdjęciem

Oryginalnym i kreatywnym sposobem wykorzystania własnego zdjęcia są fotopuzzle. Puzzle z własnym zdjęciem łączą w sobie wspaniałą pamiątkę w postaci fotografii np. z naszymi najbliższymi, a także element rozrywki i zabawy. Fotopuzzle cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość, precyzyjna technika wytłaczania oraz przepiękne kolory.

 

Personalizowane puzzle, które możesz stworzyć samemu

Żeby zamówić personalizowane puzzle, wystarczy, że wybierzemy format, jaki nas interesuje, a także zdjęcie, które chcemy na nich umieścić. Możliwości są nieograniczone - od bliskich nam osób, przez wspomnienia aż po ważne dla nas miejsca. W dziecinnie łatwy sposób z naszego ulubionego zdjęcia stworzymy świetną pamiątkę w postaci puzzli.

Jak robimy nasze Puzzle?

Puzzle ze zdjęciem wykonujemy metodą druku termosublimacyjnego na specjalnie do tego przygotowanych podłożach.

  • Gwarantuje to piękne nasycenie kolorów
  • Trwalość druku
  • Wspaniałą zabawę przez długie lata

 

Fotopuzzle idealne na prezent

Fotopuzzle z fotografią to doskonały pomysł na niepowtarzalny prezent, który możemy sprawić bliskim. Ten oryginalny upominek dostarczy dobrej zabawy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym! Któż z nas nie lubi układać puzzli? To świetny relaks i miło spędzony czas, a przy okazji fantastyczna pamiątka i miły gest.

 

 

Ile elementów mają fotopuzzle z własnym zdjęciem?

W wyborowefoto możemy stworzyć puzzle z własnym zdjęciem w trzech opcjach. Najmniejsza ilość elementów to 35 sztuk. Te fotopuzzle będą idealne do układania również dla najmłodszych. Średni format zawiera 96 części, z kolei największe fotopuzzle składają się z aż 192 elementów. Puzzle z własnym zdjęciem dostarczą mnóstwo dobrej zabawy, a ponadto w wyborowefoto są dostępne w bardzo przystępnych cenach.

 

Dostępne formaty:

  • 35 elementów
  • 96 elementów
  • 192 elementów

 

        

 

Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.

​​​​​​​