Fotoharmonijka

Fotoharmonijki składające się z kilku połączonych ze sobą zdjęć są znakomitą formą prezentacji fotografii.
W wyborowefoto możesz samodzielnie zaprojektować swoją wyjątkową fotoharmonijkę składającą się z 6 poziomych lub 10 pionowych zdjęć w standardowym, pocztówkowym formacie 10x15. Fotoharmonijka świetnie prezentuje się na półce, stanowi też doskonałą pamiątkę i pomysł na prezent dla Twoich bliskich.

 
Czym są fotoharmonijki?

Jeśli podoba Ci się pomysł uporządkowania wspomnień w oryginalny sposób, to doskonałym rozwiązaniem będzie fotoharmonijka. Mini albumy w formie fotoharmonijki cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli chcesz wyrwać z nudy swoją kolekcję zdjęć i stworzyć niepowtarzalny mini album, koniecznie rozważ fotoharmonijki.

Fotoharmonijka o rodzaj mini albumu składającego się z kilku zdjęć połączonych ze sobą i składanych, jak sama nazwa wskazuje, w formie harmonijki. Album harmonijkowy charakteryzuje się tym, że jest trwały, lekki i łatwy w prezentacji. Możemy umieścić w nim kluczowe momenty rodzinnej uroczystości czy nasze ulubione zdjęcia. Fotoharmonijka rewelacyjnie sprawdzi się jako prezent dla rodziny lub przyjaciół. Ten unikalny przedmiot możesz stworzyć samodzielnie w programie wyborowefoto.

 

 

Zalety fotoharmonijki – znakomity pomysł na prezent oraz dekorację domu

Dlaczego warto kupić fotoharmonijkę? Przede wszystkim jest to wygodny i lekki format. Zajmuje niewiele miejsca, możesz go więc zabrać ze sobą wszędzie i pokazać znajomym lub rodzinie, kiedy tylko masz na to ochotę. Co więcej, personalizacja albumu harmonijkowego to dobry pomysł, jeśli chcesz zaskoczyć kogoś wyjątkowym prezentem. 

Fotoharmonijka jest idealnym upominkiem dla osoby, która uwielbia kolekcjonować wspomnienia. Album harmonijkowy można wykorzystać na niemal każdą okazję. Jest świetny na urodziny, rocznice i inne specjalne okazje. Fotoharmonijka znakomicie sprawdzi się również jako niepowtarzalny element wystroju domu i mieszkania. Fotoharmonijkę możesz rozłożyć i postawić na komodzie prezentując swoje zdjęcia.

 

 

Jaki jest rozmiar fotoharmonijki?

Fotoharmonijkę wykonasz w formacie 10x15. Jest to standardowy format pocztówkowy. 

 

 

 

Ile zdjęć mieści fotoharmonijka?

Ilość zdjęć umieszczonych na fotoharmonijce zależy od jej orientacji. Na fotoharmonijce pionowej mieści się 10 pionowych fotografii, a natomiast na poziomej zmieścimy 6 poziomych zdjęć.

W przypadku wybrania okładki foto zyskujemy dwa dodatkowe miejsca - właśnie na okładce.

 

 

Fotoharmonijka - jaką oprawę wybrać?

Podczas projektowania swojej fotoharmonijki możesz wybrać okładkę FOTO lub materiałową.

Okładka materiałowa jest gładka, a dostępnych jest kilka kolorów płótna w jakie możemy ją oprawić.

 

   

 

Okładka FOTO -  jest to okładka zrobiona ze zdjęcia. Całkowicie ją zaprojektujesz w naszym wyborowym programie online. Możesz umieszczać na niej grafiki, zdjęcia i teksty.

 

Fotoharmonijka jako uwieńczenie sesji fotograficznej

Jeżeli jesteś fotografem lub po prostu właśnie jesteś po sesji zdjęciowej i otrzymałeś swoje zdjęcia od fotografa to fotoharmonijka będzie cudownym zakończeniem Twojej pracy. Umieścisz w niej najpiękniejsze kadry, a ich prezentacja na fotoharmonijce będzie postawieniem kropki nad “i”, ciesząc oko każdego oglądającego eksponowane na niej zdjęcia.

 

 

Cena fotoharmonijki: 20,00 zł