kubki DLA TATY

Zwykło się zakładać, że mężczyźni i emocje nie idą w parze. A może jednak? Kubek dla taty z gotowym wzorem to idealny sposób, żeby podziękować tacie i sprawić odrobinę radości. Bez względu na wiek i upodobania, kubek na prezent jest uniwersalnym upominkiem, który sprawdzi się zarówno na Dzień Ojca, urodziny, jak i inne okazje.

 
Kubek dla Taty - funkcjonalny i oryginalny prezent

Każdy tata uwielbia odpocząć przy kubku dobrej kawy lub herbaty. A jeśli do tego kubek jest specjalnie dla niego wykonany z wysokiej jakości ceramiki i ozdobiona napisem, zdjęciem lub innym motywem, to na pewno będzie to dla niego prezent nie tylko funkcjonalny, ale także bardzo oryginalny.

 

Kubek dla Taty - idealny prezent z okazji Dnia Ojca

Czy wiesz, że Dzień Ojca obchodzimy w Polsce 23 czerwca? To doskonała okazja, by podarować swojemu tacie wyjątkowy prezent, którym będzie kubek dedykowany specjalnie dla niego. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wzorów kubków dla Taty, które na pewno przypadną mu do gustu.

 

Kubek dla Taty - personalizacja na zamówienie

Jeśli chcesz, aby kubek dla Twojego taty był jeszcze bardziej wyjątkowy, zdecyduj się na personalizację na zamówienie. Możemy na kubku umieścić dowolny napis, zdjęcie, czy też inny motyw, który wybierzesz. Dzięki temu prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty i niepowtarzalny.

W tym celu w kategorii FOTOUPOMINKI wybierz kubek jaki Cię interesuje, przejdź do naczego programu online i zaprojektuj go. Możesz na nim umieszczać dowolne zdjęcia, napisy, czy grafiki.

 

Kubek dla Taty - nie tylko na Dzień Ojca

Kubek dla Taty to nie tylko doskonały prezent z okazji Dnia Ojca, ale również świetny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy, czy też na inne okazje. Taki kubek sprawdzi się również jako element wyposażenia biura, czy też jako gadżet reklamowy.

Podsumowując, kubek dla Taty to doskonały pomysł na prezent, który ucieszy każdego tatusia. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wzorów kubków, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu tacie. A dzięki możliwości personalizacji, prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny.

 

Cena kubka dla Taty to: 25zł