kubki DLA NAUCZYCIELA | NAUCZYCIELKI

Kubek dla nauczyciela to prosty sposób na trafiony upominek. Sprawdzą się zarówno na Dzień Nauczyciela jak i podziękowania na koniec roku szkolnego. Kubek z gotową grafiką dla nauczyciela lub nauczycielki przyda im się tak w domu, jak i w pracy, będzie miłym gestem i wyrazem wdzięczności. Kubki są uniwersalne bez względu na klasę nauczania, nadadzą się zarówno dla nauczycieli podstawówki, jak i szkoły średniej.

 
Kubek dla nauczyciela - nauczycielki

Kubek dla nauczyciela to wspaniały prezent na różne okazje, takie jak Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku szkolnego. Właśnie dlatego, oferujemy wiele wzorów i możliwość dodania personalizacji, aby każdy mógł znaleźć idealny kubek dla swojego nauczyciela.

Nasz kubek dla nauczyciela jest wykonany z najwyższej jakości ceramiki, co zapewnia trwałość i wytrzymałość na codzienne użytkowanie. Posiada pojemność 330 ml, co jest idealne do picia kawy, herbaty lub innych ulubionych napojów.

W ofercie posiadamy różne wzory kubków dla nauczyciela, które można spersonalizować z imieniem, nazwiskiem lub innym dowolnym tekstem. Wśród naszych propozycji znajdują się kubki z motywującymi cytatami, motywami szkolnymi lub z zabawnymi ilustracjami.

              

Wszystkie nasze kubki dla nauczyciela są tworzone przez nas, co gwarantuje najwyższą jakość i dbałość o każdy detal. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie kubek dla nauczyciela będzie prezentował się elegancko i stylowo.

Nie czekaj, zamów już dziś kubek dla swojego nauczyciela i spraw mu niezapomniany prezent!

 

Cena kubka dla nauczyciela to: 25zł