FOTOOBRAZ - Twoje zdjęcie na płótnie CANVAS

Szukasz wyjątkowych i oryginalnych dekoracji ściennych? Nie wiesz jaki obraz wybrać?
Mamy na to świetne rozwiązanie – ZRÓB OBRAZ ZE SWOIM ZDJĘCIEM!

Nasze Fotoobrazy CANVAS, to wyjątkowe i stylowe dekoracje ścienne z Waszymi zdjęciami. Dzięki nim każde pomieszczenie nabierze nowego wyglądu. Klasyczny design naszych fotoobrazów oraz staranność wykonania przekona do siebie najbardziej wymagające osoby.
Dzięki naszemu kreatorowi online z łatwością dopasujesz swoje zdjęcia i zamówisz swój fotoobraz, lecz o tym więcej poniżej.
Fotoobrazy CANVAS

Twoje zdjęcia w formie sztuki!

 

Podzukujesz dekoracji do biura lub domu? Dzięki Fotoobrazom z Twoimi zdjęciami nadasz wyjątkowy i niepowtarzalny klimat każdemu pomieszczeniu. Może potrzebujesz obrazu do pokoju dziecka lub do kuchni? Nasze Fotoobrazy to nie szablonowe dekoracje, a całkowicie spersonalizowane produkty. Absolutnie każde pomieszczenie w Twoim domu lub biurze może dzięki nim nabrać osobliwego charakteru.

 

 

Co to jest Fotoobraz CANVAS?

Fotoobraz CANVAS jest to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących najwyższą jakość i kreatywność. W prostych słowach mówiąc – Fotoobraz CANVAS jest to obraz z Twoim zdjęciem.

Są to wysokiej jakości wydruki cyfrowe nanoszone na naturalne płótno Canvas o wysokiej gramaturze 350gr/m2. Nadruk na płótnie jest najwyższej fotograficznej jakości, a płótno z obrazem (zdjęciem) rozciągnięte jest na podobraziu (krośnie) o grubości 2 cm. Podobrazie wykonane jest z suchego drzewa iglastego, które jest szlifowane i posiada rant odsuwający płótno od ramy. Dodatkowo rama posiada kliny rozporowe zapewniające prawidłowe naciągnięcie płótna.

Fotoobrazy canvas są zabezpieczone werniksem, czyli specjalnym lakierem, który chroni je od warunków zewnętrznych.

 

Jak przygotować zdjęcie do Fotoobrazu CANVAS?

Do fotoobrazu CANVAS możesz dopasować każde zdjęcie. Jednak musisz pamiętać, że jego rozdzielczość musi być odpowiednio duża dla danego wymiaru fotoobrazu. W przeciwnym wypadku będzie ono rozciągnięte i na płótnie może być widać artefakty i piksele.

Pamiętać należy także o proporcjach zdjęcia. Proporcje zdjęcia muszą być takie same jak proporcje wybranego rozmiaru Fotoobrazu CANVAS. W przeciwnym wypadku część zdjęcia zostanie przycięta do proporcji wybranego obrazu.

Trzeba też wziąć pod uwagę to, że po około 4 cm z każdego brzegu zdjęcia będzie wykorzystane na zawijanie płótna na podobrazie. Proszę o tym pamiętać, przy wybieraniu zdjęcia, by na jego brzegach nie było jakiś ważnych elementów.

Przy wybieraniu zdjęcia do Fotoobrazu musimy zwracać uwagę na jego proporcje i rozmiar. Jeżeli chcemy wykonać duży fotoobraz np. w formacie 70x100 cm, Wasze zdjęcie musi być odpowiednio duże i posiadać odpowiednią rozdzielczość. 

 

 

Jak robimy Fotoobrazy CANVAS?

Są to wysokiej jakości wydruki nanoszone na naturalne płótno Canvas o wysokiej gramaturze 350gr/m2.

Nadruk na płótnie jest najwyższej fotograficznej jakości. Płótno z obrazem rozciągnięte jest na podobraziu (krośnie) o grubości 2 cm. Podobrazie wykonane jest z suchego drzewa iglastego, które jest szlifowane i posiada rant odsuwający płótno od ramy. Dodatkowo rama posiada kliny rozporowe zapewniające prawidłowe naciągnięcie płótna.

 

 

Jakie rozmiary fotoobrazu mogę wykonać?

Fotoobraz CANVAS możesz zamówić w wymiarach: od 20x20 cm do 70x100 cm

UWAGA!. Jeżeli chcesz wykonać niestandardowy rozmiar, którego nie ma na naszej liście, to nie ma problemu!
Skontaktuj się z nami na kontakt@wyborowefoto.pl

 

 

Jaka jest cena FOTOOBRAZÓW?

Koszt naszych fotoobrazów jest zróżnicowany i uzależniony od ich rodzaju i formatu.

Cena Fotoobrazu CANVAS zaczyna się od 29,00 zł

 

Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.