kategoria

FOTOKSIĄŻKI

Fotoksiążka jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych albumów fotograficznych. Wyparła stare albumy z wkładanymi lub wklejanymi zdjęciami, które dużo szybciej ulegały zniszczeniu (odpadające, pourywane zdjęcia, pozaginane rogi i masa innych problemów). Fotoksiążka stanowi spójną całość i żadne zdjęcia z niej nie wypadają, nic się nie niszczy, nic nie ginie. Fotoksiążka jest spójną całością. Prezentuje się świetnie, a czas spędzony przy jej oglądaniu gwarantuje wiele pięknych chwil z bliskimi i powrót do mnóstwa wspomnień, wzruszeń i ważnych w życiu każdego człowieka momentów.Fotoksiażki - stwórz swoją fotoksiążkę

Co to jest fotoksiążka?

Fotoksiążka to album fotograficzny wykonany metodą druku cyfrowego.

Fotoksiążka jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych albumów fotograficznych. Wyparła stare albumy z wkładanymi lub wklejanymi zdjęciami, które dużo szybciej ulegały zniszczeniu (odpadające, pourywane zdjęcia, pozaginane rogi i masa innych problemów). Fotoksiążka stanowi spójną całość i żadne zdjęcia z niej nie wypadają, nic się nie niszczy, nic nie ginie. Fotoksiążka jest spójną całością. Prezentuje się świetnie, a czas spędzony przy jej oglądaniu gwarantuje wiele pięknych chwil z bliskimi i powrót do mnóstwa wspomnień, wzruszeń i ważnych w życiu każdego człowieka momentów.

 

 

Twoja fotoksiążka będzie istną kapsułą czasu! Wspomnienia, emocje, wzruszenie. To wszystko zatrzymasz w swojej wyjątkowej fotoksiążce. Powrócisz do nich za każdym razem, kiedy tylko będziesz chcieć. Poręczna, wygodna, ergonomiczna.

Fotoksiążka jest także wspaniałym prezentem! Swoje wspomnienia i emocje możesz podarować bliskiej Ci osobie, dzięki czemu i ona będzie mogła wracać do Waszych pięknych chwil!

 

Fotoksiążka - szybkie i eleganckie projektowanie

W naszym programie online, dzięki opcji SMARTBOOK swoją fotoksiążkę możecie stworzyć w dosłownie 15 minut! Przy Fotoksiążkach dodaliśmy opcję autoprojektowania, dzięki której możesz zmieniać układ zdjęć tylko jednym kliknięciem! Nasz program wszystko ułoży za Ciebie!

 

 

Jak zaprojektować fotoksiążkę?

Zaprojektowanie fotoksiążki jest bardzo proste, a to wszystko ułatwi Wam nasz kreator online. Projektowanie fotoksiążki w naszym kreatorze może odbyć się całkowicie automatycznie, wtedy nasz program sam ułoży zdjęcia i stworzy projekt. Dostępny jest także projekt własny albo po prostu skorzystanie z gotowego szablonu, których w naszym kreatorze jest wiele.

W naszym programie stworzyliśmy także możliwość dodawania zdjęć bezpośrednio z facebooka, instagrama, czy google photos. Oczywiście podstawową formą jest importowanie zdjęć z Waszego urządzenia (komputera, czy komórki).

Zdjęcia możesz umieszczać na całej stronie, dodawać po jednym dużym na stronę, lub tworzyć swoje kolaże.

Gdy już skończysz projekt swojej fotoksiążki, to możesz go zapisać i wrócić do niego później. Oczywiście fotoksiążki zamówisz bezpośrednio z naszego kreatora, a my dostarczymy Ci je do domu.

 

Fotoksiążka – Jakich błędów unikać przy jej projektowaniu?

O gustach się nie dyskutuje, więc tutaj ciężko nam jest coś napisać wobec samego projektu i jego wyglądu. Natomiast mamy kilka porad.

Kilka tych prostych porad na pewno pomoże Ci zaprojektować piękną fotoksiążkę.

W swojej fotoksiążce zdjęcia staraj się umieszczać równo. Zachowuj równe marginesy po każdej ze stron. Tak by wygląd każdej ze stron był spójny.

Dodawaj zdjęcia w różnych rozmiarach. Każda ze stron niech będzie nieco inna. Niech wyróżnia się ona nie tylko samymi zdjęciami, ale także ich układem i rozmiarami.

Twórz kolaże. Nie rób każdej strony tylko z jednym zdjęciem. Twoja fotoksiążka będzie wyglądać lepiej, gdy na niektórych stronach zrobisz kolaże ze swoich zdjęć. A co to jest kolaż? Kolaż jest to jakby taka mozaika, układanka z Twoich zdjęć. Możesz ją zrobić układając zdjęcia jedno obok drugiego lub w taki sposób, by na siebie zachodziły. W naszym kreatorze online kolaż zrobisz bardzo szybko.

Używaj wspólnego tła dla swoich stron. Niekoniecznie musi to znaczyć, by każda strona miała takie samo tło. Po prostu twórz tak, by tła były spójne, by "grały" ze sobą i do siebie pasowały. Może to być taki sam motyw, czy spójność kolorów. Tutaj wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli nie chcesz, to nie musisz robić tła pod zdjęcia. Fotoksiążki "wypełnione" zdjęciami także pięknie wyglądają, tak samo, jak i te, które mają tylko jedno białe tło.

 

Fotoksiążka – Jaką oprawę wybrać?

Podczas zamawiania fotoksiążki, przed rozpoczęciem projektowania wybieracie rodzaj oprawy oraz ilość stron Waszej fotoksiążki, a ile stron może mieć fotoksiążka? Odpowiedź znajdziecie poniżej. Natomiast wróćmy do rodzaju okładek, czyli oprawy. Tutaj do wyboru są dwie podstawowe opcje: Okładka FOTO i Okładka MATERIAŁOWA.

Okładka FOTO jest to oprawa Waszej fotoksiążki w wybrane przez Was zdjęcie, na którym to możecie umieszczać swoje napisy, grafiki, loga itp.

Okładkę FOTO Waszej Fotoksiążki zaprojektujecie w naszym kreatorze online.

Okładka FOTO może mieć dwa wykończenia. Fotoksiążka może mieć wykończenie MATOWE lub BŁYSZCZĄCE. Wybierz takie, jakie Tobie się podoba.

Okładka MATERIAŁOWA jest to oprawa w materiał. Do wyboru macie Państwo wiele rodzajów materiału, w jaki możemy oprawić Waszą fotoksiążkę!

Piękna gama kolorów czeka na Twój wybór. Kolor oprawy dopasujesz do motywu swojej fotoksiążki. Taka fotoksiążka będzie wyjątkową pamiątką.

Okładka MATERIAŁOWA może być gładka, z grawerowanym napisem, a także ze zdjęciem.. Twój napis może zawierać daty, imiona. Co tylko chcesz! Może to być np. "Pamiątka z wakacji 2021", "Zdjęcia Amelki", "Najukochańszej Babci" i tym podobnie. To od Ciebie zależy jaki napis będzie na Twojej fotoksiążce.

Okładka Materialowa ze zdjęciem to piekna i stylowa okładka. Połaczenie materiału lub ekoskóry z dżym zdjęciem na którym także możecie umieścić napis, dodatkową grafikę itp. Wykońćzenie zdjęcia możebyć matowe lub błyszczące.

 

 

 

 

 

 

Jak wykonujemy fotoksiążki?

Nasze fotoksiążki wykonujemy metodą druku cyfrowego wysokiej jakości na specjalistycznych maszynach cyfrowych. Strony naszych fotoksiążek wykonujemy na papierze półkredowym o gramaturze ok 170g.

Karty i strony z Państwa projektami składamy introligatorsko w sposób podobny do typowej książki. Twarda oprawa okładki i pięknie zadrukowane strony sprawiają, że Wasza fotoksiążka będzie wyglądać niczym profesjonalny album zakupiony w księgarni.

 

Ile stron ma fotoksiążka?

Nasze fotoksiążki wykonujemy od 28 do 100 stron. Uważamy, że jest to idealny przedział i dobra opcja wyboru. Pomyśl, ile zdjęć i wspomnień zmieścisz w takiej fotoksiążce! Czy to był Twój ślub, czy po prostu fotograficzny spacer z psem, ilość stron wybierzesz według swoich potrzeb. To Ty decydujesz, jak ona będzie wyglądała.

Każdą stronę zaprojektujesz w naszym kreatorze online.

 

 

 

Jaka jest cena fotoksiążki?

Fotoksiążkę kupisz już za niewielkie pieniądze. Ceny zaczynają się już od 39zł!

To cena zaledwie jednej dużej pizzy, natomiast smak po pizzy szybko minie, a Twoja fotoksiążka pozostanie z Tobą na lata i kiedy tylko najdzie Cię ochota – ochota na wspomnienia, to wystarczy, że po nią sięgniesz, kiedy tylko zechcesz.

Tak jak pisaliśmy powyżej, nasze fotoksiążki drukujemy w procesie cyfrowym i składamy je introligatorsko. Nad każdą fotoksiążką pracuje kilka osób. Cena jednej fotoksiążki oczywiście zależy od jej formatu, od ilości stron itp. Tutaj znaczenie ma ilość materiału, jaki musimy zużyć na jej produkcję.

Tak samo na cenę fotoksiążki wpływa rodzaj oprawy, jaki wybierzesz. W zależności od materiału cena będzie się wahać, gdyż koszty produkcji i oprawy introligatorskiej także się wahają. Najtańszą opcją będzie Okładka FOTO z wykończeniem BŁYSZCZĄCYM, nieco droższe są fotoksiążki oprawione w Okładkę MATERIAŁOWĄ. Na ceny fotoksiążek wpływa też to, czy będziesz chcieć na niej grawer. Oczywiście grawer dotyczy jedynie Okładek MATERIAŁOWYCH.

 

 

 

Piękny prezent dla bliskiej osoby - FOTOKSIĄŻKA

Zastanawiasz się, co kupić na prezent bliskiej osobie?

Fotoksiążka to także idealny prezent! Święta, rocznice, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Dziecka, Walentynki, urodziny, spotkanie po latach i całe mnóstwo przeróżnych uroczystości, gdzie prezent w postaci Fotoksiążki uszczęśliwi Twoich bliskich.

Podaruj najbliższym kilka chwil Waszych wspólnych wspomnień. Pozostaną z wami na długie lata.

 

 

Jak zamówić fotoksiążkę?

W naszym serwisie Wasza fotoksiążka powstanie dosłownie w kilka chwil!

Tutaj wyszliśmy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Stworzyliśmy intuicyjny kreator online, w którym bez problemów stworzycie swoją fotoksiążkę. W naszym kreatorze online zaprojektujesz wszystko od podstaw, stworzysz strony, umieścisz swoje zdjęcia i spersonalizujesz je dla swoich potrzeb. Możesz dodać teksty, opisy, ciekawe grafiki oraz cliparty.

Dzięki opcji SMART BOOK możliwa jest opcja autoprojektowania. Dzięki niej nasz program sam ułoży dla Was zdjęcia, a ich układ możecie zmieniać jednym kliknięciem i stworzyć taki - jaki się Wam najbardziej podoba.

 

 

 

Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.