kategoria

FOTOGADŻETY

Fotogadżety to produkty na których umieścimy Twoje zdjęcie, logo, grafikę, czy napis.
Są one świetną pamiątką, czy chociażby prezentem dla bliskiej Ci osoby.
Rewelacyjnie sprawdzą się też jako gadżety reklamowe dla Twojej firmy!FOTOUPOMINKI z Twoimi zdjęciami

 

Wasze projekty czy zdjęcia wykonamy na takich gadżetach jak:

 • puzzle - tutaj do wyboru macie puzzle w trzech formatach: 192, 96 i 35 elementów
 • kubki ceramiczne białe - tutaj oferujemy kubeczki białe, kubeczki z kolorowym środkiem, kubeczki w kształcie serca oraz kubeczki magiczne, które zmieniają się pod wpływem ciepła powoli powoli ukazując naniesiony na nim obraz. Każdy z kubeczków wykonany jest wysokiej jakości ceramiki, a ich pojemność to 330ml.
 • kubki ceramiczne LATTE - Tutaj macie Państwo do wyboru dwa kubeczki. Mały oraz duży.
 • kubek w kształcie serca - kubeczek ceramiczny w kształcie serca idealny na prezent dla bliskiej osoby.
 • kubki magiczne - są to kubeczki, które zmieniają kolor pod wpływem ciepła. Dokładnie to na nich pojawia się nadrukowany obraz wówczas, gdy wlejemy do niego gorącego napoju jak kawa, czy herbata. Do wyboru są 4 kolory kubków magicznych: czarny, zielony, granatowy i pomarańczowy.
 • kubki kolorowych środkiem - To białe kubki, które mają kolorowe wnętrze. Do wyboru jest 8 kolorów wnętrza kubków.
 • kubki z łużeczką - są to kubki, które w w swoim "uchu" mają miejsce na łyżeczkę. Łyżeczka oczywiście jest dołączona do kubka. Do wyboru maice Państwo kubek żółty i zielony.
 • poduszki lniane - wykonamy dla Was poszewki z Waszymi zdjęciami, czy grafikami. Poszewki zasuwane są na zamek. Oczywiście do każdej poszewki dołączamy wkład (poduszkę) wykonany z materiałów antyalergicznych.
 • podkładki pod myszkę - Miękkie, płócienne i wygodne podkładki pod myszkę. Wykonamy je z Twoim zdjęciem, grafiką czy logo. Podkładki wykonane są materiału oraz z miękkiej, pienionej gumy.
 • podstawki pod kubek - podstawki pod kubek z Twoim zdjęciem.
 • fotoharmonijki z Twoimi zdjęciami - Nasze fotoharmonijki drukujemy cyfrowo na papierze o gramaturze 300g. Wykonamy dla Ciebie fotoharmonijki poziome oraz pionowe. Fotoharmonijki poziome są w formacie 10x15 i mieszczą 6 zdjęć, natomiast fotoharmonijki pionowe są w formacie 15x10 i mieszczą 10 zdjęć.

 

 

Nasze fotogadżety wykonujemy metodą termosublimacji, czyli na wybrany gadżet nanosimy wydruk "na gorąco". Dzięki temu zdjęcie, czy napis na naszych produktach są trwałe i nie niszczą się podczas użytkowania.

Dzięki naszemu kreatorowi każdy z fotogadżetów przygotujesz w kilka chwil. Naniesiesz swoje zdjęcia, dodasz grafiki, zrobisz napisy. Możesz także użyć swojego, wcześniej przygotowanego projektu.

 

 

Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.