kategoria

WYDRUKI ATRAMENTOWE FineART

Szukasz miejsca, gdzie możesz wydrukować swoje zdjęcia? Wszędzie okazuje się, że największe zdjęcia, jakie możesz zrobić, to maksymalnie 90 cm najdłuższego boku? Z nami nie będziesz już mieć tego problemu!

Wydruki fotograficzne wielkoformatowe pozwalają zachować wysoką rozdzielczość przy bardzo dużych rozmiarach. Są one wykonane w technologii cyfrowego druku atramentowego, który świetnie sprawdza się właśnie przy projektach o większych formatach, tj. plakaty itp.PROFESJONALNE WYDRUKI TWOICH ZDJĘĆ

Wydruki fotograficzne na miarę Twoich potrzeb!

Oferujemy profesjonalne wydruki wielkoformatowe w fotograficznej jakości!

Możemy wykonać Twoje zdjęcia na profesjonalnych papierach fotograficznych FineART o wysokiej gramaturze nawet 310g/m2. U nas wydrukujecie swoje powiększenia nawet w formacie 100x150 cm.

 

 

Co to są Profesjonalne wydruki wielkoformatowe? 

Najwyższy standard druku fotografii artystycznej dzięki 12-kolorowym ploterom Epson i Canon. Połączenie wysokiej rozdzielczości druku pigmentowego z różnymi podłożami (papierami), a szczególnie typu FineART gwarantuje najwyższą jakość, powtarzalność i trwałość druku na dziesiątki lat.

Profesjonalne wydruki fotograficzne – są to wydruki fotograficzne o wysokiej rozdzielczości wykonane w technologii cyfrowego druku atramentowego Ultrachrome® HDR na profesjonalnych ploterach wielkoformatowych EPSON 9900 Stylus PRO oraz Canon ImagePROGRAF PRO-4000.

 

 

Jak robimy wydruki wielkoformatowe?

Technologia cyfrowego druku atramentowego Ultrachrome® HDR gwarantuje niesamowitą gamę kolorów bez ziarnistości obrazu.

Nasze wydruki wykonujemy na profesjonalnych papierach FineART:

 

Plakat 120g

Wallpaper 170g

HD Glossy 260g (błyszczący)

Photo Matte 240g (matowy)

Photo Rag Bright White 310g

 

 

  

 

Czy drukujecie tylko zdjęcia?

Oczywiście, że nie tylko zdjęcia. W wyborowefoto.pl możesz wydrukować, co tylko chcesz. Mogą to być projekty, plakaty, grafiki. To tylko zależy od Państwa potrzeb i kreatywności.

 

 

Jakie wymiary zdjęć (wydruków) robimy?

Profesjonalne wydruki wykonujemy w formatach od 30x45 cm do 100x150 cm!


 

Zdjęcia na DIBOND | Zdjęcia na BOARD - PIANCE | Zdjęcia na PCV

Prezentujemy Państwu coś wyjątkowego! - Wasze zdjęcia na PIANCE, na DIBONDZIE i na PCV.
Państwa wydruki możemy nakleić na specjalnie przeznaczone do tego płyty.
Do wyboru jest: FotoBoard, FotoPCV oraz FotoDibond.

 

 

Co to jest zdjęcie na Board? Zdjęcie na piance | FotoBoard

FotoBoard | Zdjęcie na PIANCE – to świetna i tania alternatywa dla ram i antyram, dzięki której możesz wyjątkowo eksponować swoje zdjęcia. FotoBoard są to zdjęcia naklejone na płytę wykonaną ze specjalnej pianki. Płyta jest biała, a jej rdzeń wykonany z polistyrenu. Są lekkie i trwałe.

Grubość płyty to 5 mm.

 


 

Co to jest zdjęcie na PCV? | FotoPCV

FotoPCV – są to zdjęcia naklejone na płytę PCV w białym kolorze. Płyty PCV wykonane są ze spienionego polichlorku winylu. Komórki tworzywa są zamknięte i gładkie. Posiadają twardą powierzchnię. Grubość płyty to 3 mm.

Zdjęcia na PCV, innymi słowy, to zdjęcia na utwardzonej piance PCV. Są to ekologiczne, bezwonne wydruki, których ogromną zaletą jest lekkość. Zdjęcia PCV cechuje niska waga, co czyni je zarówno łatwymi w transporcie, jak i bezpiecznymi do umieszczenia w każdym miejscu w domu, jak i w biurze. FotoPCV z łatwością przymocujemy na ścianie.

Co ważne, przy zdjęciach na PCV nie potrzebujesz żadnej oprawy! Pianka PCV ze zdjęciem jest gotowym, estetycznym produktem.

 

 

 

Co to jest zdjęcie na Dibondzie | Dibond | FotoDIBOND

FotoDibond – to wyjątkowy sposób ekspozycji Państwa zdjęć. FotoDibond są to zdjęcia naklejone na specjalną płytę kompozytową, która charakteryzuje się lekkością, sztywnością i zarazem niesamowitą trwałością. Płyty dibond wykonane są z dwóch warstw aluminium połączonych ze sobą polietylenowym rdzeniem.

Kolor płyty jest srebrny, a jej grubość to 3 mm.

 

 

Jakie formaty wydruków zdjęć wykonujemy

 

Fotograficzne wydruki atramentowe wykonujemy w wielu różnych formatach. Począwszy od 30x40 do 100x150 cm!

Mianowicie są to formaty:

30x45
40x50
40x60
50x60
50x70
50x75
60x80
60x90
70x100
80x120
100x150
 

 

Wydruk fotograficzny w nietypowym formacie

Chcesz wydrukować zdjęcie w nietypowym formacie? Może jest to jakaś panorama?

Nie ma problemu! Napisz do nas e-mail w tej sprawie. Podaj jakie wymiary potrzebujesz, a przygotujemy Ci wycenę.

 

 

Ile kosztują fotograficzne wydruki wielkoformatowe?

Ceny naszych wydruków wielkoformatowych zależne są od formatu (rozmiaru) oraz papieru na jakim mamy je dla Państwa wykonać. Na cenę wpływ także ma to, czy ma to być sam wydruk lub wydruk ma być podklejony na piance, dibondzie, lub pcv.
Ceny naszych fotograficznych wydruków atramentowych zaczynają się już od 17zł.

 


 

Organizujesz wystawę?

Organizujesz swoją wystawę i nie wiesz jaki rodzaj druku wybrać?
Gorąco polecamy użycie papierów Fine-ART o wysokiej gramaturze. Gwarantują one neutralność barw, piękne nasycenie, oraz małe zaszumienie Twoich zdjęć. Dodatkowo polecamy, by zdjęcia podkleić na piance. Podklejone zdjęcia prezentują się świetnie i co najważniejsze, nie wymagają one oprawy.

Zdjęcie wykonane na board (piance) jest już dobrze usztywnione, a zarazem lekkie. Wystarczy je powiesić na ścianie lub umieścić np. na sztaludze.Cena produktu uzależniona jest o wybranego formatu i opcji.
Cena generuje się po przejściu do projektowania w naszym programie.