Jak zamawiać na wyborowefoto.pl


Jak zamówić swoje foto-produkty?

Zamawianie produktów w naszym serwisie jest bajecznie proste. Wybierając produkt, zostaniecie przekierowani do naszego kreatora, w którym bardzo łatwo wybierzecie zdjęcia, które mamy dla Was wykonać. W kreatorze można także tworzyć projekty produktów, które Was interesują. Tak z łatwością zaprojektujecie i zamówicie fotoksiążkę, kalendarz, fotoalbum, kubek i inne produkty z Waszymi zdjęciami.

Wszystkie nasze produkty znajdują się w programie online (kreatorze). Aby zamówić produkty, należy przejść do programu, założyć konto użytkownika lub uruchomić bez rejestracji i gotowe – już macie dostęp do wszystkich produktów.

 

Darmowy program online do projektowania i edytowania fotoksiążek, albumów, kubków, wydruków i zdjęć

Po wybraniu produktu i jego parametrów (np. rodzaj okładki i ilość stron fotoalbumu czy fotoksiążki, rodzaj kubeczka itp.) program automatycznie uruchomi kreator online, gdzie wszystko zaprojektujecie według swojego uznania.

Każdy swój projekt możecie zapisać i dokończyć go innego dnia. Można też zapraszać znajomych do wspólnego projektowania!

Kreator online stworzyliśmy z myślą o Was. Przy produktach macie dostępnych wiele ciekawych szablonów, rodzajów opraw itp. Zdjęcia do programu kreatora możecie zaimportować prosto z komputera, ze swojego profilu na facebook’u, ze swojego instagrama, czy google photos.

Jeżeli już macie swoje gotowe projekty wykonane w innym programie, np. w adobe photoshop to także nie ma problemu. Wystarczy w pusty szablon (projekt) wgrać swój projekt zapisany wcześniej jako plik jpg lub tiff.

 

Masz nietypowe zamówienie? Chcesz wykonać produkt w niestandardowym formacie?

Nie ma problemu. Jeżeli w naszej ofercie nie widzisz produktu w formacie jaki chciałbyś wykonać, to po prostu do nas napisz lub zadzwoń.

Ustalimy koszty oraz termin realizacji Twojego nietypowego zamówienia.

Czy to ma być panorama fotoobrazu, czy wydruku, a może odbitka zdjecia, której nie ma ofercie naszego programu to nic nie szkodzi. Możemy wykonać takie zamówienie.